آموزشگاه زبان ایران مهر

برگزاری دوره های انگلیسی،آلمانی،فرانسه

  • کد خبر: 110034
  • زمان: دوشنبه , 1396-11-18
  • تعداد بازدید : 2478

آغاز ثبت نام ترم بهار 97


آغاز ثبت نام ترم بهار 97

زبان آموزان و والدین محترم
 

 دریافت کارنامه های ترم بهار 96 به صورت آنلاین بوده و زبان آموزان با نام کاربری و رمز عبور قادر به مشاهده کارنامه از طریق سامانه می باشند.
 

1- زبان آموزانی که در سامانه مانده بدهی بالای 100,000 ریال دارند قادر به مشاهده کارنامه نمی باشند.
2- ثبت نام ترم بهار 97 از تاریخ 1396/11/28 شروع و در تاریخ 1396/12/05 خاتمه می یابد.
3- دوره های جدید در بهار 97 برای زبان آموزانی که دوره زمستان را با موفقیت طی نموده اند، توسط مدیریت آموزش و به صورت خودکار لحاظ میگردد و خانواده ها با پرداخت شهریه به صورت آنلاین دوره ها را تثبیت و ثبت نام را کامل می نمایند.
4- برای ثبت نام می توانید با دانلود اپلیکیشن اندروید آموزشگاه در اینجا و یا با اسکن کد QR که در پایین این صفحه قرار دارد، اقدام نمایید.
5- با توجه به اینکه حضور و غیاب و نمرات زبان آموزان به صورت آنلاین و تحت سامانه آموزشگاه انجام می شود و نام زبان آموزانی که ثبت نام خود را قطعی نکرده اند در لیست مدرسین قرار نمی گیرد، خواهشمندیم خانواده های محترم نسبت به تعیین وضعیت مالی و قطعی نمودن ثبت نام قبل از شروع ترم جدید اقدام نمایند.
6- بنا بر سیاست های جدید مالی آموزشگاه، به هیچ عنوان بابت ثبت نام پول نقد و کارت بانکی دریافت نمی گردد و تنها راه پرداخت شهریه از طریق اینترنت و درگاه پرداخت آنلاین می باشد.(لازم به ذکر است که ثبت نام و پرداخت شهریه تنها از طریق  سامانه و درگاه پرداخت آنلاین امکان پذیر می باشد.)
7- زبان آموزانی که نتوانسته اند دوره زمستان را با موفقیت پشت سر بگذارند به مدیریت آموزش مراجعه نمایند.
8- خانواده هایی که موسسه در گذشته برای آنها شرایطی جهت پرداخت شهریه منظور می نمود جهت تمدید آن و قرار گیری در لیست پرداخت آنلاین قبل از شروع ترم به دفتر آموزشگاه مراجعه نمایند.
9- زبان آموزانی که به کامپیوتر و اینترنت دسترسی ندارند، این امکان در آموزشگاه برای آنها محیا شده است.
10- تاریخ شروع کلاس های ترم لهار از تاریخ های زیر می باشد  و جدول زمان بندی ترم با آغاز دوره ها به زبان آموزان اعلام خواهد شد.
 
 

نکات:

1- کلاس های جایگزین بخشی از برنامه آموزشی ترم می باشد و حضور در کلاس ها الزامی است.
2- زبان آموزانی که به علت های موجه و با ارائه گواهی نمی توانند در تاریخ های مشخص شده آزمون ها شرکت نمایند در صبح اولین پنج شنبه بعد از غیبت با هماهنگی و پرداخت هزینه آزمون مجدد در آموزشگاه حضور یابند.
3- غیبت بیش از 3 جلسه در طول ترم و 2 جلسه پشت سر هم مشمول حذف ترم و یا گذراندن کلاس جایگزین است.
 
 
QR برنامه آموزشگاه                       گارگاه های آموزش زبان                     برنامه زمانی سال 96                                ورود به سامانه