آموزشگاه زبان ایران مهر

برگزاری دوره های انگلیسی،آلمانی،فرانسه


مؤسسه زبان ایران مهر بابل با تشکیل دپارتمان زبان آلمانی اقدام به برگزاری دوره های مبتدی تا پیشرفته برای علاقمندان به آموزش زبان آلمانی و داوطلبان ادامه تحصیل در کشورهای آلمان، اتریش و سوئیس نموده است. با توجه به لزوم ارائه مدرک جهت اخذ ویزا در سفارت آلمان، این مؤسسه مطابق برنامه مصوب توسط انجمن فرهنگی آلمان (گوته) اقدام به آموزش زبان آلمانی می نماید ضمناً تاکید می شود با توجه به لزوم موفقیت در امتحانات مؤسسه گوته برنامه ریزی شده است تا دوره های فوق الذکر به صورت پیوسته و آکادمیک برگزار گردد. برنامه ترمیک مطابق زیر می باشد:

معرفی دوره های آموزشی:


دوره مقدماتی اول A1 : طی این دوره با توجه به مبتدی بودن فراگیران مطالبی ارائه می گردد که جزوه نیاز های اولیه برای مسافرت و تحصیل در کشور های آلمانی زبان می باشد و همچنین با گذراندن این دوره از فراگیران انتظار می رود ضمن یافتن مهارت بیشتر با مفاهیمی در خصوص گرامر زبان آلمانی آشنا شوند.

دوره مقدماتی دوم A2 : در این دوره بیشتر به مفاهیم روزمره زندگی در کشور های آلمانی زبان و عادات اجتماعی مورد بحث قرار می گیرد و از جهت آموزش گرامر مطالبی در خصوص اسامی در حالت مفعول های با واسطه ساخت اسم های فاعلی و حروف اضافه و حالات انتزاعی نوع 2 و حالات موصولی و افعال انعکاسی مطرح می گردد.
 
نکته :
-        در تمام دوره ها، جلسات همراه با بهره گیری از سیستم صوتی و همگام با کتاب برگزار می گردد.
-        در طول هر دوره، جلسات مخصوص در لابراتوار برگزار می گردد.

 
 
دوره متوسطه اول B1 : این دوره متوسطه بوده و دانشجو برای یادگیری مفاهیم پیشرفته و مطالعه متن های نسبتاً ادبی آماده می شوند در بخش زبان زمان گذشته ساده و حالت مصدری و زمان ماضی نقلی ارائه می گردد با ارائه مدرک قبولی در این دوره سفارت آلمان دانش آموخته را واجد شرایط جهت صدور ویزای تحصیلی تلقی می کند.
 
دوره متوسطه دوم B2 : در این دوره اگرچه از نظر آموزشی جزو متوسطه می باشد ولی مفاهیم آن به گونه ای است که دانشجو پس از گذراندن این دوره به راحتی از عهده مطالعه روزنامه و متون غیر تخصصی برآمده و در حد نیاز در جامعه آلمان قادر به ایجاد ارتباط خواهد بوده و ضمناً با داشتن گواهی قبولی این دوره بدون نیاز به گذراندن دوره جدید امکان ثبت نام در دانشگاه آلمانی زبان را خواهید داشت.


نکته :
-        در تمام دوره ها، جلسات همراه با بهره گیری از سیستم صوتی و همگام با کتاب برگزار می گردد.
-        در طول هر دوره، جلسات مخصوص در لابراتوار برگزار می گردد.