آموزشگاه زبان ایران مهر

برگزاری دوره های انگلیسی،آلمانی،فرانسه


سیستم آموزشی:

آموزشگاه ایران مهر بدون وابستگی به سیستم‌های آموزشی مرکزی و به صورت کاملاً مستقل سیستمی را طراحی کرده است که مطابق با  سطح یادگیری زبان آموزان منطقه می باشد. در این سیستم انعطاف پذیر تمامی زبان آموزان با هر توانایی و قدرت یادگیری میتوانند زبان انگلیسی را یاد بگیرند.  همچنین در این آموزشگاه مبنای آموزش، سیستم محور تعریف گردیده است؛ یعنی با تغییر مدرسین در ترم های مختلف نحوه ی آموزش بدون تغییر و یکپارچه و هدفمند باقی خواهد ماند. در این سیستم ما علاوه بر تدریس کتاب‌های آموزشی معتبر و بین‌المللی جزوه های کمک آموزشی (Supplementary)را تدوین و تألیف نموده ایم و در اختیار زبان آموزان قرار میدهیم که میتواند کمک موثری در یادگیری آن‌ها باشد.معرفی دوره ​های آموزشی:

 Pre-kids

خردسالان ۴ تا ۶ سال میتوانند در سطوح pre-kids  ثبت نام نمایند. این سطوح شامل مجموعه کتاب‌های Tiny Talk میباشد که در ۱۱ ترم تدریس میشوند. مجموعه کتاب‌های Tiny Talk شامل کتاب اصلی، کتاب کار، فلش کارت و CD میباشد که در ابتدای هر ترم در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد. در تمامی ترم های آموزشی ، مکالمه در زمینه‌های مختلف که کودک بر اساس سن خود تجربه کرده است را یاد میگیرد و بعد از اتمام ترم ها، کودکان عزیز  توانایی مکالمه و ارتباط با دنیای اطراف خود را خواهند داشت. مبنای آموزش بر اساس شنیداری و گفتاری خواهد بود. و کلاس‌های این گروه از زبان آموزان، سرشار از شادی و نشاط میباشد ، همراه با آهنگ و مکالمه های کاربردی خارج از کتاب که از طریق فیلم‌های آموزشی ارائه میشود. آزمون ها بصورت شفاهی انجام میگیردو نمره کل از 100 محاسبه میگردد که شامل 40 نمره کلاسی(چهار مهارت-انضباط-غیبت-تاخیر)  و 20 نمره موضوعات تحقیقی و20 نمره (کوییز ) و 20 نمره فاینال میباشد.
 

 kids

زبان آموزان ۷و۸ سال در گروه Kids قرار میگیرند. از ترم اول علاوه بر یادگیری مکالمه از طریق فیلم ، آهنگ ، تاتر به زبان انگلیسی  مهارت نوشتن و حروف شناسی همراه با تشخیص صدا و کلمه نویسی را آغاز میکنند. تمامی ترم های آموزشی همراه با جزوه کمک آموزشی که از طرف مؤسسه تهیه شده به زبان آموزان ارایه میشود.این دسته از زبان آموزان مسیر یادگیری را با چهار مهارت زبان انگلیسی دنبال میکنند.در این سطح آزمون ها کتبی بوده ونمره کل از 100 محاسبه میگردد که شامل 40 نمره کلاسی(چهار مهارت-انضباط-غیبت-تاخیر)  و 20 نمره موضوعات تحقیقی و20 نمره (کوییز ) و 20 نمره فاینال میباشد.
 

 
Teens

در سطوح Teens با تدریس مجموعه کتاب‌های English Time زبان آموزان نوجوان بصورت گسترده ای در یادگیری لغات ، ساختار جملات ، شنیداری ، خواندن ، تمرینات پیشرفته‌تر ، برای ارتقا سطح علمی زبان آموزان که به همراه جزوه کمک آموزشی میباشد ، به فرا گیری زبان انگلیسی میپردازند. آزمون ها در سه مرحله بصورت Quiz ۱-۲ , Final انجام میگیرد. در این سطوح نوجوانان با تسلط به چهار مهارت زبان انگلیسی آماده ورود به سطوح Adults میشوند. در این سطوح آزمون ها همانند سطوح Kids انجام میگرد.
 


Adults
در سطوح بزرگسالانAdults   از ترم پایه (basic) شروع می‌شود و تا ترم پیشرفته زبان انگلیسی‌ ادامه می یابد، تمامی ترم ها بر اساس ارتقا بخشیدن به چهار مهارت زبان انگلیسی هدف گزاری شده است. تدریس مجموعه کتاب‌های Top Notch به همراه وسائل کمک آموزشی مانند فیلم ، آهنگ و تمرین‌های کاربردی گرامر، باعث پیشرفت زبان آموزان در امتحانات مدرسه ، دانشگاه‌ها و دیگر مراکز آموزشی میشود. آزمون میان ترم ۲۰ نمره  فاینال ۲۰ نمره وفعالیت کلاسی (چهار مهارت-انضباط-غیبت-تاخیر)۶۰ نمره  از ۱۰۰ نمره کل  محاسبه میگردد . 
 

 

نمای کلی دوره ها: