آموزشگاه زبان ایران مهر

برگزاری دوره های انگلیسی،آلمانی،فرانسه

  • کد مقاله: 100003
  • تاریخ نشر: شنبه , 1395-06-29
  • تعداد بازدید : 3493
  • نویسنده : ایران مهر
  • موضوع : ۱۰ دلیل برای یادگیری زبان انگلیسی

۱۰ دلیل زیر اهمیت یادگیری زبان انگلیسی را برای شما روشن تر مینمایند.


۱۰ دلیل زیر اهمیت یادگیری زبان انگلیسی را برای شما روشن تر مینمایند.

 ۱۰ دلیل زیر اهمیت یادگیری زبان انگلیسی را برای شما روشن تر مینمایند. 

۱- زبان انگلیسی پرمخاطبترین زبان رسمی  دنیاست. در کل زمین حدود ۴۰۰ میلیون نفر انگلیسی‌ زبان وجود دارد و ۵۰۰ میلیون نفر نیز انگلیسی را به عنوان زبان دوم استفاده می‌کنند. پس در کل حدود یک میلیارد نفر در دنیا زبان یکدیگر را متوجه می‌شوند. آیا دوست ندارید شما هم به ‌‌آنها بپیوندید؟
۲- حدود ۸۰% اطلاعات کامپیوتر‌ها به انگلیسی پردازش می‌شوند. یادگیری فنون کامپیوتر برای افرادی که به انگلیسی تسلط دارند فوق‌العاده راحت تر است.
۳- زبان انگلیسی زبان رسمی اخبار و اطلاعات مبادله‌ شده‌ی جهان است. حدود نیمی از روزنامه‌های منتشر‌شده‌ی جهان به انگلیسی است. تنها در کشور هند سه هزار مجله‌‌ی انگلیسی‌ زبان منتشر میشود. اگر دوست دارید همیشه با آخرین اطلاعات و اخبار به‌روز باشید انگلیسی خیلی به دردتان خواهد خورد.
۴-زبانی که بیشتر مردم دنیا در حال یادگیری هستند انگلیسی می‌باشد. در حال حاضر حدود یک میلیارد نفر در حال یادگیری این زبان هستند.
۵- پنج شبکه از بزرگترین شبکه‌های  اطلاع‌ رسانی (CBS,NBC,ABC,BBC,CBC) به انگلیسی برنامه پخش می‌کنند.
۶- بیش از ۶۰۰ هزار لغت در انگلیسی وجود دارد ولی تخمین زده شده که با یادگیری تنها ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ لغت هم شما می‌توانید کارتان را در بیشتر موارد جلو ببرید.
۷-مسافرت آسانترخواهد شد, شما می‌توانید در حین سفر به ۴۵ کشور انگلیسی زبان و بسیاری از کشورهای دیگر  لذت بیشتری ببرید و نیازی به راهنما یا مترجم نداشته باشید.
۸-یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند یک مزیت برای پیدا کردن کار یا مهاجرت حتی به کشور‌های غیر انگلیسی زبان برای شما حساب شود.
۹-شما حتما‌ می‌دانید که مترجم‌های آنلاین مثل مترجم گوگل  محدودیت‌های خاص خود را دارند و وقتی یک متن را می‌دهید تا ترجمه کنند به ندرت طبیعی ترجمه می‌شود. با یادگیری انگلیسی خود را از زحمت این مترجم‌ها خلاص کنید.
۱۰-با یادگیری هر زبانی دید شما نسبت به زندگی بازتر خواهد شد و شخصیتتان پخته‌تر شده و حتی ذهنتان نیز تقویت می‌شود.
 

آرشیو مقالات